CGJ5L2X7R1E225K160AA jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
TDK
W magazynie: 5 046
Arkusz danych
Udoskonalony
TDK
W magazynie: 72
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 1 224
2.2 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CGJ5L2X7R1E225K160AA
Numer produktu DigiKey
445-8221-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-8221-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CGJ5L2X7R1E225K160AA
Opis
CAP CER 2.2UF 25V X7R 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CGJ5L2X7R1E225K160AA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Zastosowania
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,075" (1,90mm)