C1206F474K1RAC7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 4 000
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Nowy produkt
0.47 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206F474K1RAC7210
Numer produktu DigiKey
399-C1206F474K1RAC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206F474K1RAC7210
Opis
CAP CER 1206 470NF 100VDC X7R
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Tryb otwarty
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)