C1206F474K1RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1206F474K1RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206F474K1RACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206F474K1RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206F474K1RACAUTO
Opis
CAP CER 1206 470NF 100VDC X7R
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Tryb otwarty
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)