C1206C333J5GEC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 3 269
Arkusz danych
0.033 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206C333J5GEC
Numer produktu DigiKey
C1206C333J5GEC-ND
Producent
Numer produktu producenta
C1206C333J5GEC
Opis
CAP CER 1206 33NF 50V C0G 5%
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1206C333J5GEC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niska równoważna indukcyjność szeregowa (ESL), niska równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)