C1206C333J5GECAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1206C333J5GECAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206C333J5GECAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206C333J5GECAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C333J5GECAUTO
Opis
CAP CER 1206 33NF 50V C0G 5%
Szczegółowy opis
0.033 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206C333J5GECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niska równoważna indukcyjność szeregowa (ESL), niska równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)