C1206C333G3JACAUTO | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | C1206C333G3JACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | C1206C333G3JACAUTO |
Opis | CAP CER 0.033UF 25V U2J 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.033 µF ±2% 25V Kondensatory ceramiczne U2J 1206 (3216 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C1206C333G3JACAUTO Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Niski poziom ESL, niski współczynnik rozproszenia |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 1206 (3216 metryczne) |
Tolerancja ±2% | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,035" (0,88mm) |