C1206C333G5JACAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
0.033 µF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne U2J 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C1206C333G5JACAUTO
Numer produktu DigiKey
C1206C333G5JACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C333G5JACAUTO
Opis
CAP CER 0.033UF 50V U2J 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206C333G5JACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, niski współczynnik rozproszenia
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)