C1206C225J5RAC7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 30
Arkusz danych
W magazynie: 0
2.2 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206C225J5RAC7210
Numer produktu DigiKey
399-C1206C225J5RAC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C225J5RAC7210
Opis
CAP CER 2.2UF 50V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)