C1206C225J5RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C1206C225J5RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206C225J5RACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206C225J5RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C225J5RACAUTO
Opis
CAP CER 2.2UF 50V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206C225J5RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)