C1206C106M8PAC7210
Numer produktu DigiKey
399-C1206C106M8PAC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206C106M8PAC7210CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206C106M8PAC7210DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C106M8PAC7210
Opis
CAP CER 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
C1206C106M8PAC7210 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)