C1206C102GAGECTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1000 pF ±2% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206C102GAGECTU
Numer produktu DigiKey
399-C1206C102GAGECTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C102GAGECTU
Opis
CAP CER 1206 1NF 250V C0G 2%
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C1206C102GAGECTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niska równoważna indukcyjność szeregowa (ESL), niska równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)