C1206C102GAGECAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
1000 pF ±2% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C1206C102GAGECAUTO
Numer produktu DigiKey
C1206C102GAGECAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C1206C102GAGECAUTO
Opis
CAP CER 1206 1NF 250V C0G 2%
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206C102GAGECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niska równoważna indukcyjność szeregowa (ESL), niska równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)