C0805X561J3HACAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
560 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne X8R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805X561J3HACAUTO
Numer produktu DigiKey
C0805X561J3HACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805X561J3HACAUTO
Opis
CAP CER 0805 560PF 25V ULTRA STA
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0805X561J3HACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (0,98mm)