C0805X561G1HACAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
560 pF ±2% 100V Kondensatory ceramiczne X8R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805X561G1HACAUTO
Numer produktu DigiKey
C0805X561G1HACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805X561G1HACAUTO
Opis
CAP CER 0805 560PF 100V ULTRA ST
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805X561G1HACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (0,98mm)