C0805X475K9RAC7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 381
4.7 µF ±10% 6,3V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805X475K9RAC7210
Numer produktu DigiKey
C0805X475K9RAC7210-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805X475K9RAC7210
Opis
CAP CER 4.7UF 6.3V X7R 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0805X475K9RAC7210 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)