C0805X475J8RAC7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 2 925
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
4.7 µF ±5% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805X475J8RAC7210
Numer produktu DigiKey
C0805X475J8RAC7210-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805X475J8RAC7210
Opis
CAP CER 4.7UF 10V X7R 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0805X475J8RAC7210 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)