C0805X475J8RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-15710-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-15710-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-15710-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805X475J8RACAUTO
Opis
CAP CER 4.7UF 10V X7R 0805
Szczegółowy opis
4.7 µF ±5% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0805X475J8RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)