C0805X222KARECAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0805X222KARECAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805X222KARECAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805X222KARECAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805X222KARECAUTO
Opis
CAP CER 0805 2.2NF 250V X7R
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805X222KARECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (0,98mm)