C0805X222KARACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-16664-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-16664-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-16664-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805X222KARACAUTO
Opis
CAP CER 2200PF 250V X7R 0805
Szczegółowy opis
2200 pF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0805X222KARACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (0,98mm)