C0805X102K2RECTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805X102K2RECTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805X102K2RECTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805X102K2RECTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805X102K2RECTU
Opis
CAP CER 0805 1NF 200V X7R 10%
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0805X102K2RECTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,039" (0,98mm)