C0805X102K2RECAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0805X102K2RECAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805X102K2RECAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805X102K2RECAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805X102K2RECAUTO
Opis
CAP CER 0805 1NF 200V X7R 10%
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0805X102K2RECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (0,98mm)