C0805C473J1RALTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 11 156
Arkusz danych
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Udoskonalony
Knowles Syfer
Udoskonalony
0.047 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805C473J1RALTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805C473J1RALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C473J1RALTU
Opis
CAP CER 0.047UF 100V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0805C473J1RALTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,043" (1,10mm)