KGM21AR72A473JU
Numer produktu DigiKey
478-KGM21AR72A473JUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM21AR72A473JUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM21AR72A473JUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM21AR72A473JU
Opis
CAP CER 0.047UF 100V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.047 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
KGM21AR72A473JU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)