C0805C332K2RALTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 228
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 3 630
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 410
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Knowles Syfer
3300 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805C332K2RALTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805C332K2RALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C332K2RALTU
Opis
CAP CER 3300PF 200V X7R 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0805C332K2RALTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)