C0805C332K2RECAUTO7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
3300 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0805C332K2RECAUTO7210
Numer produktu DigiKey
C0805C332K2RECAUTO7210-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C332K2RECAUTO7210
Opis
CAP CER 0805 3.3NF 200V X7R
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805C332K2RECAUTO7210 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)