C0805C225K4RAL7311 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 10 913
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 13 251
Arkusz danych
W magazynie: 971
Ilustracja dla C0805C225K4RAL7311 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805C225K4RAL7311
Numer produktu DigiKey
399-C0805C225K4RAL7311TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C225K4RAL7311
Opis
2.20UF 16.0V
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)