C0805C225K4RAC3123
Numer produktu DigiKey
399-C0805C225K4RAC3123TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805C225K4RAC3123CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805C225K4RAC3123DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805C225K4RAC3123
Opis
CAP CER 2.2UF 16V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805C225K4RAC3123 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)