C0805C106K8RACTM jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
10 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
cut-tape-render
C0805C106K8RACTM
Numer produktu DigiKey
399-C0805C106K8RACTMTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C106K8RACTM
Opis
CAP CER 10UF 10V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Prod.
Współczynnik temperaturowy
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)