C0805C106K8RAC3123
Numer produktu DigiKey
399-C0805C106K8RAC3123TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805C106K8RAC3123CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805C106K8RAC3123DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805C106K8RAC3123
Opis
10.0UF 10.0V
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)