C0805C105M3REC7210
Numer produktu DigiKey
399-C0805C105M3REC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805C105M3REC7210CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805C105M3REC7210DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805C105M3REC7210
Opis
CAP CER 0805 1UF 25V X7R 20%
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805C105M3REC7210 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)