GMC21X7R105M25NT
Numer produktu DigiKey
4713-GMC21X7R105M25NTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-GMC21X7R105M25NTCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-GMC21X7R105M25NTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GMC21X7R105M25NT
Opis
CAP0805 X7R 1UF 20% 25V
Szczegółowy opis
1 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)