C0603X473K5RECAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
Odpowiednik parametryczny
Taiyo Yuden
0.047 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0603X473K5RECAUTO
Numer produktu DigiKey
C0603X473K5RECAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603X473K5RECAUTO
Opis
CAP CER 0.047UF 50V X7R 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0603X473K5RECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)