C0603X473J1RECAUTO
Numer produktu DigiKey
C0603X473J1RECAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603X473J1RECAUTO
Opis
CAP CER 0.047UF 100V X7R 0603
Szczegółowy opis
0.047 µF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0603X473J1RECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)