C0603X432G8JACAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
4300 pF ±2% 10V Kondensatory ceramiczne U2J 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C0603X432G8JACAUTO
Numer produktu DigiKey
C0603X432G8JACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603X432G8JACAUTO
Opis
CAP CER 4300PF 10V U2J 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0603X432G8JACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, miękkie zakończenie, niski współczynnik rozproszenia
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)