C0603X432F5JACAUTO
Numer produktu DigiKey
C0603X432F5JACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603X432F5JACAUTO
Opis
CAP CER 4300PF 50V U2J 0603
Szczegółowy opis
4300 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne U2J 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0603X432F5JACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, miękkie zakończenie, niski współczynnik rozproszenia
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)