C0603X224K3RAC3121 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 18 043
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
0.22 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0603X224K3RAC3121
Numer produktu DigiKey
399-C0603X224K3RAC3121TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603X224K3RAC3121
Opis
.220UF 25.0V
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)