C0603X224K3RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-16407-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-16407-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-16407-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603X224K3RACAUTO
Opis
CAP CER 0.22UF 25V X7R 0603
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0603X224K3RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)