C0603X102K5RAC3121
Numer produktu DigiKey
399-C0603X102K5RAC3121TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0603X102K5RAC3121CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0603X102K5RAC3121DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603X102K5RAC3121
Opis
CAP CER 1000PF 50V X7R 0603
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)