C0603X102K5RAC3316
Numer produktu DigiKey
399-C0603X102K5RAC3316TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0603X102K5RAC3316CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0603X102K5RAC3316DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603X102K5RAC3316
Opis
CAP CER 0603 1NF 50V X7R 10%
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0603X102K5RAC3316 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)