C0603C473K1RACAUTO7411 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 58 651
Arkusz danych
YAGEO
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
0.047 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0603C473K1RACAUTO7411
Numer produktu DigiKey
399-C0603C473K1RACAUTO7411TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C473K1RACAUTO7411
Opis
CAP CER 0.047UF 100V X7R 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0603C473K1RACAUTO7411 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)