C0603X473K1RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0603X473K1RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0603X473K1RACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0603X473K1RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603X473K1RACAUTO
Opis
CAP CER 0.047UF 100V X7R 0603
Szczegółowy opis
0.047 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0603X473K1RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)