C0603C471J5GAC3127 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
470 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0603C471J5GAC3127
Numer produktu DigiKey
399-C0603C471J5GAC3127TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C471J5GAC3127
Opis
CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 0603
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)