C0603C471J5GAC3121
Numer produktu DigiKey
399-C0603C471J5GAC3121TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0603C471J5GAC3121CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0603C471J5GAC3121DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603C471J5GAC3121
Opis
CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 0603
Szczegółowy opis
470 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)