C0603C103J5RECAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 7 829
Arkusz danych
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
10000 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0603C103J5RECAUTO
Numer produktu DigiKey
C0603C103J5RECAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C103J5RECAUTO
Opis
CAP CER 10000PF 50V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0603C103J5RECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)