GCM188R71H103JA37D | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | GCM188R71H103JA37D |
Opis | CAP CER 10000PF 50V X7R 0603 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10000 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne) |
Modele EDA/CAD | GCM188R71H103JA37D Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Nie do nowych projektów | Obudowa / skrzynia 0603 (1608 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±5% | Grubość (maks.) 0,035" (0,90mm) |