CC0402GRNPO8BN330
Numer produktu DigiKey
13-CC0402GRNPO8BN330TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC0402GRNPO8BN330CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC0402GRNPO8BN330DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0402GRNPO8BN330
Opis
CAP CER 33PF 25V C0G/NPO 0402
Szczegółowy opis
33 pF ±2% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0402GRNPO8BN330 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)