C0402C103J3RALTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 264 217
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 5 440
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
10000 pF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0402C103J3RALTU
Numer produktu DigiKey
399-C0402C103J3RALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0402C103J3RALTU
Opis
CAP CER 10000PF 25V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0402C103J3RALTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)