ALA8AA561DF450 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Rubycon
W magazynie: 69
560 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 250mOhm przy 100Hz 5000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ALA8AA561DF450
Numer produktu DigiKey
399-ALA8AA561DF450-ND
Producent
Numer produktu producenta
ALA8AA561DF450
Opis
CAP ALUM SNAP-IN 105C
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ALA8AA561DF450 Modele
Opakowanie
Skrzynka
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
3 A @ 100 Hz
7.5 A @ 10 kHz
Pojemność
Impedancja
146 mOhms
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
250mOhm przy 100Hz
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,047" (52,00mm)
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C