450HXH560MEPASN35X45
Numer produktu DigiKey
1189-450HXH560MEPASN35X45-ND
Producent
Numer produktu producenta
450HXH560MEPASN35X45
Opis
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
560 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 5000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Parametry znamionowe
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.49 A @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.486 A @ 10 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,850" (47,00mm)
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C