A783MW187M1JLAS015
Numer produktu DigiKey
399-A783MW187M1JLAS015TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-A783MW187M1JLAS015CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-A783MW187M1JLAS015DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
A783MW187M1JLAS015
Opis
CAP ALU HYBRID 125C 63V 180UF
Szczegółowy opis
180 µF 63 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 15mOhm 4000h przy 125°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
770 mA @ 100 Hz
3.5 A @ 100 kHz
Pojemność
180 µF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,669" (17,00mm)
Napięcie - znamionowe
63 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,406" x 0,406" (10,30mm x 10,30mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
15mOhm
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C